Ranná rozcvička je pre telo rovnako dôležitá ako raňajky.

Ranná rozcvička je pre telo rovnako dôležitá ako raňajky.

Ranná rozcvička štartuje ráno organizmus a skvelo vás naladí. Dnes, keď nás COVID núti tráviť čas prevažne doma je ranná rozcvička ešte dôležitejšia:

  1. Rozhýbete sa a prekrvíte organizmus
  2. Perfektne vás ráno naladí a odbúra depresie a negatívne myšlienky
  3. Budete sa cítiť sviežejšie a lepšie

Rozcvička vám pritom nezaberie viac ako 10 minút. Ak ste doma viacerí. môžete ísť do toho spolu. S partnerom, s deťmi, s rodinou. Bude oveľa viac srandy, spoločných zážitkov a vzájomne sa budete podporovať.

Po úspešnej jarnej verzii pokračujeme v Kardionápravníku rannou rozcvičkou aj v zime. Každého, kto sa zapojí a dá počas pandémie denne každé ráno rozcvičku odmeníme odznakom

Zimné rozcvičené kardio vtáča

Rozcvička môže trvať len pár minút. Jej priebeh nechávam plne na vás. Nemusí mať vôbec náročné cviky. Každý podľa chuti. Cieľom je len zapojiť sa, naštartovať sa a neskysnúť do deviatej v posteli. Môžte ju skombinovať aj s SM systémom.

Pripájame zopár tipov z Youtube:

Škola chrbta pre seniorov
Cviky na bolesť chrbt
Základná ranná rozcvička
Rozcvička pre tých náročnejších 🙂
Rozcvička pre deti
Rozcvička pre seniorov

SM systém technika cvičenia základných cvikov tu

Uvádzam len zopár inšpirácií. Youtube je plný návodov. Sled a náročnosť cvikov si zvoľte sami. Ide o to niečo pre seba urobiť. Ráno vstať, venovať 10 minút otuženiu a rozhýbaniu vlastného tela a pozitívne sa na deň naladiť.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Ďalšie články autora

Ľubovnianske cyklostopy

Ako sa staval Ľubovniansky hrad

Hrad Stará Ľubovňa patrí medzi výletné atrakcie pre cieľ Čierna Hora, Levočské vrchy. Počas pandémie je hrad v Starej Ľubovni síce pre verejnosť zatvorený, so svojimi návštevníkmi však komunikuje prostredníctvom online sveta.

VIAC »
Prejsť na začiatok