Vypi vodu – súťaž

Vždy keď Nataš znova vidím, mám chuť zobrať trstenicu a znova a znova opakovať. Vypi vodi. O tom, že máme denne vypiť min. 2 litre čistej vody dávno vieme. O význame pitného režimu sme už popísali mraky článkov, ale my nie a nie. Kašleme na to. Až podvečer sa pristihneme, že sme znova nedostali do seba ani kvapku. Mám tiež kamarátov ktorí tvrdia, že pravidelne piť treba. Ja iba dodávam: „Áno. Ale vodu.“

Vďaka vám priatelia. Práve vďaka vašej nedisciplinovanosti nás napadla skvelá myšlienka usporiadať na Instagrame fotosúťaž: VYPI VODU.

slamka-sm3

Instagram súťaž VYPI VODU. Pravidlá:

 • Odfoť sa mobilom. Ty a pitný režim. Selfie s tvojim veľkým smädom, s pohárom vody, ako piješ vodu. Alebo akokoľvek po svojom kreatívne uchop tému ty a pitný režim.
 • Zaves fotku na Instagram s hashtagom #VYPIVODU.
 • Desať najlepších fotografií oceníme štýlovým retro pohárom s vrchnákom a slamkou. Že vraj sa má stať  hipsterským hitom tohto leta.
  Ako sa bude hodnotiť?
  – 7 cien získajú fotografie s najväčším počtom lajkov
  – zvyšné tri ceny oceníme sami (reštart porota) 1. najkrajšia tvár s vodou, 2. najzaujímavejšia fotka s vodou, 3. najbláznivejší motív)
 • Súťaž pobeží do konca apríla. Vyhodnotíme ju sviatočne – 1. mája.
 • Ceny do súťaže venoval HOMEPOINT – eshop s najširšou ponukou domácich potrieb a dekorácii na Slovensku.

Naschvál sme dali až 10 cien, aby sa zvýšila šanca, žej vyhráte. Chceme ich rozdať čím viac. 🙂 Foťte, zdielajte, lajkujte. A vyhrajte fakt haluzný pohár vhodný na limonádu, smoothie ale aj mochito na cestu.

p-homepoint

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

7 kopcov 3 jazerá 2020

5. ročník turistickej výzvy pre turistov, cyklistov a rodiny s deťmi.
Propozície

Rozhýbte sa s nami

7 kopcov 3 jazerá 2020

7 kopcov 3 jazerá 2020

7 kopcov 3 jazerá 2020 ZSSK restart challenge Toto leto bude o Slovensku. O turistike, cyklistike, výletoch a o horách. Zapojte sa do jubilejného 5. ročníka turistickej výzvy. 

VIAC »
Jesenna nakladacka

Kardionápravník 2020

Jesenná nakladačka Nalož si cez jeseň koľko unesieš, aby sme si v decembri s chuťou mohli dať krémeš a makovník 🙂 Pridaj km POHYB Beh, chôdza, nw a

VIAC »
Ďalšie články autora
Letná banícka fuška

Letná banícka fuška štartuje už 9. augusta

Letná banícka fuška je 3. bežeckým run podujatím série 4 Podoby Rákoša, ktoré sa koná v Rožňave. Behá sa na kopci Rákoš, ktorý sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Rožňavy a poskytuje mnohé príťažlivé bežecké trasy.

VIAC »

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *