Vypi vodu – súťaž

Vždy keď Nataš znova vidím, mám chuť zobrať trstenicu a znova a znova opakovať. Vypi vodi. O tom, že máme denne vypiť min. 2 litre čistej vody dávno vieme. O význame pitného režimu sme už popísali mraky článkov, ale my nie a nie. Kašleme na to. Až podvečer sa pristihneme, že sme znova nedostali do seba ani kvapku. Mám tiež kamarátov ktorí tvrdia, že pravidelne piť treba. Ja iba dodávam: “Áno. Ale vodu.”

Vďaka vám priatelia. Práve vďaka vašej nedisciplinovanosti nás napadla skvelá myšlienka usporiadať na Instagrame fotosúťaž: VYPI VODU.

slamka-sm3

Instagram súťaž VYPI VODU. Pravidlá:

 • Odfoť sa mobilom. Ty a pitný režim. Selfie s tvojim veľkým smädom, s pohárom vody, ako piješ vodu. Alebo akokoľvek po svojom kreatívne uchop tému ty a pitný režim.
 • Zaves fotku na Instagram s hashtagom #VYPIVODU.
 • Desať najlepších fotografií oceníme štýlovým retro pohárom s vrchnákom a slamkou. Že vraj sa má stať  hipsterským hitom tohto leta.
  Ako sa bude hodnotiť?
  – 7 cien získajú fotografie s najväčším počtom lajkov
  – zvyšné tri ceny oceníme sami (reštart porota) 1. najkrajšia tvár s vodou, 2. najzaujímavejšia fotka s vodou, 3. najbláznivejší motív)
 • Súťaž pobeží do konca apríla. Vyhodnotíme ju sviatočne – 1. mája.
 • Ceny do súťaže venoval HOMEPOINT – eshop s najširšou ponukou domácich potrieb a dekorácii na Slovensku.

Naschvál sme dali až 10 cien, aby sa zvýšila šanca, žej vyhráte. Chceme ich rozdať čím viac. 🙂 Foťte, zdielajte, lajkujte. A vyhrajte fakt haluzný pohár vhodný na limonádu, smoothie ale aj mochito na cestu.

p-homepoint

Redakcia Reštartnisa

Redakcia Reštartnisa

Články z redakčného stola Reštartnisa, (poväčšine informačného charakteru) na ktorom sa zvyčajne podieľa aj viac členov redakčného tímu.

Radi by ste niečo doplnili? Prihláste sa mailom alebo FB kontom.

Prejsť na začiatok

Pin It on Pinterest