Vypi vodu – súťaž

Vždy keď Nataš znova vidím, mám chuť zobrať trstenicu a znova a znova opakovať. Vypi vodi. O tom, že máme denne vypiť min. 2 litre čistej vody dávno vieme. O význame pitného režimu sme už popísali mraky článkov, ale my nie a nie. Kašleme na to. Až podvečer sa pristihneme, že sme znova nedostali do seba ani kvapku. Mám tiež kamarátov ktorí tvrdia, že pravidelne piť treba. Ja iba dodávam: “Áno. Ale vodu.”

Vďaka vám priatelia. Práve vďaka vašej nedisciplinovanosti nás napadla skvelá myšlienka usporiadať na Instagrame fotosúťaž: VYPI VODU.

slamka-sm3

Instagram súťaž VYPI VODU. Pravidlá:

 • Odfoť sa mobilom. Ty a pitný režim. Selfie s tvojim veľkým smädom, s pohárom vody, ako piješ vodu. Alebo akokoľvek po svojom kreatívne uchop tému ty a pitný režim.
 • Zaves fotku na Instagram s hashtagom #VYPIVODU.
 • Desať najlepších fotografií oceníme štýlovým retro pohárom s vrchnákom a slamkou. Že vraj sa má stať  hipsterským hitom tohto leta.
  Ako sa bude hodnotiť?
  – 7 cien získajú fotografie s najväčším počtom lajkov
  – zvyšné tri ceny oceníme sami (reštart porota) 1. najkrajšia tvár s vodou, 2. najzaujímavejšia fotka s vodou, 3. najbláznivejší motív)
 • Súťaž pobeží do konca apríla. Vyhodnotíme ju sviatočne – 1. mája.
 • Ceny do súťaže venoval HOMEPOINT – eshop s najširšou ponukou domácich potrieb a dekorácii na Slovensku.

Naschvál sme dali až 10 cien, aby sa zvýšila šanca, žej vyhráte. Chceme ich rozdať čím viac. 🙂 Foťte, zdielajte, lajkujte. A vyhrajte fakt haluzný pohár vhodný na limonádu, smoothie ale aj mochito na cestu.

p-homepoint

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

7 kopcov 3 jazerá 2021

ZSSK restart challenge. Zverejnili sme ciele pre 6. ročník turistickej výzvy pre turistov, cyklistov a rodiny s deťmi.
CIELE

Rozhýbte sa s nami

Kardionápravník 2021 Zimná Séria

Kardionápravník 2021

Kardio nápravník 2021 ŠTartujeme zimnou sériou Jubilejný 5. ročník výzvy Kardionápravník práve štartuje Zimnou sériou. Po svojich, na lyžiach alebo na bicykli. Dáme opäť cez zimu obvod zemegule?

VIAC »
7 kopcov 3 jazerá 2021 propozície

7 kopcov 3 jazerá 2021

7 kopcov 3 jazerá 2021 ZSSK restart challenge 7 kopcov 3 jazerá je celoročná turistická výzva pre turistov, cykloturistov a rodiny s deťmi. Každý rok vyhlasujeme 10 turistických

VIAC »
Ďalšie články autora

Radi by ste niečo doplnili? Prihláste sa mailom alebo FB kontom.