Hrdosť a nadšenie

Som úprimne nadšený. A som na Vás hrdý.

Tento týždeň sme rozdali rekordný počet diplomov. Vlastne sme ich počet zdvojnásobili. Konečne ste sa poriadne rozbehli a začali znova na sebe makať. Žeby to bolo tou výzvou: Víťaz nad sebou samým?

Viac ako polovica z Vás výzvu zvládla. To tu fakt ešte nebolo.

Gratulujem Vám.

Dostal som aj zopár receptov Smoothies. Mohlo ich byť aj viac. 🙂 Ale už som dostal aj sprdung, že všetko je super, ale čo to vôbec to smoothies je? Moja chyba. Naprávam dodatočne. Čo je SMOOTHIES nájdete tu. Ešte máte dva dni na to, poslať nejaký recept. Na zeleninové večere som si celkom zvykol. Neskutočné variácie chutí a nízkokalorické zasýtenie na fakt dlhú dobu.

Venovali sme sa dlho strave. Venovali sme sa aj pohybu. Už vieme, že na schudnutie je najlepší kardiotréning v tepovke cca 65 MTF a pre tých kondične zdatnejších intervalový HIIT tréning. Vieme, že pre začiatočníkov z väčšou nadváhou je v tomto zimnom období ideálny pohyb rýchla chôdza a nordwalking. Pre kondične zdatnejších beh, bežky alebo bycikel.


Oddnes štartujeme mesačnú výzvu Víťazný február.

V predjarnej fáze si počas februára otestujeme pevnú vôľu a zafixujeme hlavné stravné návyky. Niektoré veci sa stále opakujú. Bez nich je akákoľvek snaha o schudnutie dopredu odsúdená na neúspech.  Ak nechceme do smrti bojovať s nadváhou, skúsme ich prijať za svoje. Prišiel čas ich zafixovať ako nemenné postuláty a definitívne si ich osvojiť. Poďme k úlohám.

Pošli ďalej
Reštartnisa
Reštartnisa

Dávame veci do pohybu. Nakazíme ťa endorfínmi, pohybom a zdravým životným štýlom. Pod touto značkou občas píše zakladateľ, administrátor a bloger projektu Reštartnisa Petere články na tému aktívny pohyb, turistika, beh, cyklistika, zdravá životospráva a životný reštart.

Articles: 321