Huawei Watch Fit 2 prinášajú výnimočné vlastnosti a vylepšený dizajn

Huawei dnešným dňom štartuje slovenský predaj nových smart hodiniek Huawei Watch Fit 2, ktoré nadchnú nielen náročných milovníkov športu, ale aj mladých ľudí, ktorí si potrpia na dizajn a moderné technológie. Nová generácia obľúbených športových hodiniek sa pýši 1,74-palcovým AMOLED displejom, úzkymi rámčekmi z hliníka a výnimočnými funkciami. Jednoduchým zdvihnutím zápästia dokážu poskytnúť všetko, čo je potrebné – od tréningov cez pokročilé sledovania zdravia až po vybavenie prichádzajúcich hovorov.

Huawei Watch Fit 2, ktoré doplnia ikonický rad Watch Fit, disponujú 1,74-palcovou AMOLED dotykovou obrazovkou, ktorá je o 18,6% väčšia ako u predchádzajúcej generácie, s jemným rozlíšením 336 x 480 pixelov poskytujúcim bohaté a živé farby. Displej je tiež vybavený podporou režimu Always-On a šachovnicovým dizajnom, ktorý používateľom umožňuje ľahko a intuitívne približovať a odďaľovať oznámenia na obrazovke.

Vo výbave rozhodne zaujmú aj senzory, ktoré snímajú srdcovú frekvenciu, stres či okysličenie krvi alebo GPS, ktorá zaistí presnejšie meranie športových aktivít. Vďaka týmto funkciám budete mať vaše zdravie pod kontrolou. Watch Fit 2 dokáže tiež sledovať rôzne časti spánku a identifikovať tak problémy, s ktorými sa používateľ stretáva a ponúknuť vhodné riešenie.

Huawei Watch Fit 2
Huawei Watch Fit 2

Tréner vždy po ruke

Hodinky disponujú, rovnako ako ich predchádzajúca generácia, animovaným fitness trénerom, ktorý je dostupný až pre sedem tréningových módov, vďaka čomu s vami prejdú váš tréning od začiatku až do konca, a to vrátane zahriatia. Milovníci behu určite využijú funkciu Running Ability Index, ktorá pomocou dát, ako je výška, váha a vek, navrhne tréning priamo na mieru. Dámy naopak ocenia sledovanie menštruačného cyklu. Pomocou merania tepu, telesnej teploty a dychu dokážu hodinky predpovedať rôzne fázy menštruácie a upozorniť používateľku na zmeny, s ktorými sa jej telo aktuálne stretáva.

Vybavte pracovné hovory a očarte dizajnom

Huawei Watch Fit 2 na rozdiel od predchádzajúcej generácie prichádza s reproduktorom aj mikrofónom, ktorý používateľom umožňuje prijímať hovory cez Bluetooth či počúvať hudbu, bez toho, aby museli používať svoj telefón. Vďaka tomu sa dočkali vylepšenia audia aj animovanej fitness tréningy. Hodinky podporujú rýchle odpovede na správy aj importovanie kontaktov, vďaka čomu pomáhajú byť na príjme celý deň, nech už robíte čokoľvek.

Minimalistický dizajn s dlhou výdržou

Veľkým používateľským lákadlom je aj výdrž batérie, ktorá má pri štandardnom používaní vydržať až 10 dní a pri intenzívnom používaní až 7 dní. Už za 5 minút nabíjania poskytnú výdrž na celý deň používania. Huawei Watch Fit 2 sú taktiež unikátnym dizajnovým kúskom. Na slovenský trh prichádza v dvoch mierne líšiacich sa verziách – Active a Classic. Active edícia ponúkne farebné prevedenie Deep Tarnish s Midnight Black silikónovým náramkom a Gold so Sakura Pink silikónovým náramkom. Edícia Classic bude k dispozícii vo farbe Moon White s koženým náramkom v rovnakej farbe. Vďaka dizajnu s inovatívnym riešením na uvoľnenie remienka jedným stlačením ho možno jednoducho vymeniť za iný, napríklad podľa nálady alebo oblečenia. Veľkou výhodou je, že Huawei Watch Fit 2 sú kompatibilné s operačným systémom Android aj iOS.

Cena a dostupnosť

Nové smart hodinky Huawei Watch Fit 2 sú na Slovensku v predaji u maloobchodných predajcov od 20. júna vo variante Midnight Black a Sakura Pink za 139 eur, Elegant White za 159 eur a Silver Steel za 199 eur.

Pošli ďalej
Reštartnisa
Reštartnisa

Dávame veci do pohybu. Nakazíme ťa endorfínmi, pohybom a zdravým životným štýlom. Pod touto značkou občas píše zakladateľ, administrátor a bloger projektu Reštartnisa Petere články na tému aktívny pohyb, turistika, beh, cyklistika, zdravá životospráva a životný reštart.

Articles: 324