Prečo sú slúchadlá Huawei FreeBuds 5i skvelým darčekom za polročné vysvedčenie

Máte doma školáka či školáčku? Ak áno, blížiaci sa koniec januára znamená každý rok to isté – končí sa prvý polrok školského roka a s ním spojené odovzdávanie polročných vysvedčení. Ak chcete snahu vášho študenta či študentky oceniť peknou odmenou, máme tip na darček, ktorý nielen poteší, ale bude aj užitočný pri ďalšom štúdiu.

Reč je o bezdrôtových slúchadlách s funkciou potlačenia okolitého hluku (ANC). Dôvod je jasný: zídu sa nielen v škole, ale aj vo voľnom čase, a navyše pomôžu lepšie sa sústrediť pri učení. Nielen v tomto smere vyniká novinka od Huawei – model FreeBuds 5i, ktorý je čerstvo v predaji aj na Slovensku. Prináša množstvo funkcií, ktoré ocení každý mladý fanúšik hudby, navyše v atraktívnom dizajnovom balení a za výhodnú cenu.

Huawei Freebuds 5i
Huawei Freebuds 5i

Počúvanie bez problémov

Či už je vaše dieťa milovníkom hudby, alebo si miesto toho radšej pustí náučný podcast, s bezdrôtovými slúchadlami FreeBuds 5i sa môže vždy spoľahnúť na prvotriedny zvuk s potlačením hluku z okolia. To sa zíde aj pri štúdiu. Iste každý rodič pozná situáciu, keď sa jeho nahnevané a frustrované dieťa potrebuje učiť, no nemá na to (napríklad kvôli mladším súrodencom) vhodné podmienky. Riešenie? Slúchadlá s potlačením okolitého hluku (ANC). Táto funkcia umožňuje vypočuť si novú lekciu či náučné video aj v rušnom prostredí – stačí ju aktivovať jednoduchým poklepaním na slúchadlo, čím okamžite stlmí všetky rušivé zvuky z okolia a umožní plne sa sústrediť na počúvaný obsah.

Kvalitný zvuk za každých okolností

Slúchadlá sa môžu pochváliť certifikáciou Hi-Res Audio, ktorá sa postará o kvalitný zvuk na výnimočne vysokej úrovni. V rámci tejto cenovej kategórie ide o jediné slúchadlá s touto certifikáciou, čo z nich robí jednoznačnú voľbu, pokiaľ si vaša ratolesť potrpí na kvalitu hudby. Či už je to pozeranie filmov a seriálov vo voľnom čase, alebo počúvanie obľúbených skladieb popri štúdiu – vďaka tejto funkcii bude počuť každé slovo či tón vždy čisto a jasne.

Huawei Freebuds 5i
Huawei Freebuds 5i

Hoci sú to veľkosťou malé “štuple”, slúchadlá príjemne prekvapia aj výdržou batérie – na jedno nabitie FreeBuds 5i zvládnu aj dlhé hodiny prehrávania hudby či hodín online výučby. Slúchadlá vydržia hrať bez vybitia až 7,5 hodiny, a v kombinácii s nabíjacím puzdrom až dlhých 28 hodín. Nabíjačku teda v školskej taške potrebovať určite nebude, “šťavu” im stačí doplniť raz za pár dní.

Štýlový dizajn v troch farbách

Výrobca si dal záležať aj na dizajne slúchadiel. Jednoduché tvary elegantného puzdra so zaujímavou textúrou v troch štýlových farbách (čierna, biela a modrá) ukrývajú ultraľahké slúchadlá s hmotnosťou iba 4,9 g, vďaka čomu ich v uchu takmer nie je cítiť. Dĺžka tela samotných slúchadiel bola oproti predchádzajúcemu modelu skrátená o 7 mm, a s celkovou dĺžkou len 29 mm sa slúchadlá lepšie prispôsobia tvaru ucha každého poslucháča.

Huawei Freebuds 5i
Huawei Freebuds 5i

Veľa muziky za málo peňazí

Doprajte svojmu študentovi užitočný darček, ktorý poteší. Na Slovensku sú slúchadlá Huawei FreeBuds 5i v predaji u maloobchodných predajcov za cenu 99 eur.

Pošli ďalej
PR články
PR články

PR články dodané našimi partnermi, podporovateľmi a spolupracovníkmi.

Articles: 23