Toto sú lastovičky, ktoré jedli po 18 hodine

„Poriadne sa navečeraj a pokojne si daj ešte niečo okolo deviatej večer, dve hodiny pred spaním.“ Túto radu môjho trénera vo fitnescentre s radosťou plním každý večer, hoci už ani zďaleka netrávim pri činkách tri hodiny týždenne, ako kedysi. Nuž, deti mi to zatiaľ nedovolia. Ale najesť sa treba, a to robím so železnou pravidelnosťou.

Nejedzte po piatej, šiestej, siedmej večer a určite schudnete! Počuli ste o tom už neraz. Ak však chodíte spávať až okolo polnoci, naposledy sa najete o piatej a potom až ráno, kilogramy navyše vám možno nehrozia, ale organizmus sa vám nepoďakuje. Vynechanie večer totiž spôsobuje spomalenie metabolizmu a únavu.

Lepšie je navečerať sa, ale radšej s mierou. Ideálna je ľahká večera, zložená najmä z bielkovín, vynechať by ste mali cukry a tuky.

Čítaj viac >>>

Dobří holubi se vracejí. Vďaka za príspevok Vodník.

Kardionápravník

Kardionápravník 2024

Po svojich alebo na bicykli. Rozhýbeme ťa. Nakazíme ťa endorfínom, pohybom a zdravým životným štýlom.

7 kopcov 3 jazerá 2024

ZSSK RESTART CHALLENGE

7 kopcov 3 jazerá 2024

Pozri si ciele 9. ročníka turistickej výzvy. Výhodné rodinné štartovné.

Pošli ďalej
Reštartnisa
Reštartnisa

Dávame veci do pohybu. Nakazíme ťa endorfínmi, pohybom a zdravým životným štýlom. Pod touto značkou občas píše zakladateľ, administrátor a bloger projektu Reštartnisa Petere články na tému aktívny pohyb, turistika, beh, cyklistika, zdravá životospráva a životný reštart.

Articles: 324