Vianočná pevná vôľa a pokec.

Štefan mi odkázal, že ak má víkendové výzvy plniť, musí o nich najprv vedieť. Bolo by podľa neho nanajvýš žiadúce, aby o výzve vedel už vo štvrtok. A preto sa vám prihováram presne na zlomku dňa.

Vianoce sa blížia a s nimi aj pokušenia. Zahráme si preto cez víkend o titul:Dúfam, že zvládate úlohy tohto týždňa:

  • desatoro zvládnutia vianočných sviatkov
  • denne hodina aktívneho pohybu

Víkend začneme zostra. Hlavná úloha je nepodľahnúť pokušeniam. Čo to znamená?

  1. Ráno vstaneme a naštartujeme telo (10 minút precvičenia pre optimizmus a ranný štart, každé ráno, privítame krásny deň)
  2. Nedáme žiaden koláč, cukrík, čokoládu celý víkend (sú nám ukradnuté a máte nad nimi kontrolu)
  3. Denne si nájdeme čas na hoďku pohybu
  4. Budeme sa ovládať, aby sme sa pred vianocami zbytočne neprežierali

Piatok, sobota, nedeľa. Chcem tak veľa?

Mimochodom na nástenke pribudol pokec. Taký jednoduchý kecálek pre všetkých v programe. 🙂 Stačí kliknúť na NOVÁ SPRÁVA a niečo napísať. Môžte sa podeliť, môžete reagovať. Obávam sa len aby to nedopadlo tak, ako diskusie pod článkami. Každý číta, píše mi osobné maily ale aby to dal do diskusie, ani bohovi. Tak mi práve Veľký Kohút poslal návod na to, ako behať. Asi sa zľutoval, keď videl po prvom behu moju svalovicu. 🙂 

Nebojte sa diskutovať. A pokecať si. Sme na jednej lodi. Pokec je len pre účastníkov. Nie je verejne prístupný. Za seba sľubujem, že budem veľmi aktívny a zodpoviem každý dotaz.

Vianočná pevná vôľa.

Víkendová výzva začína, priatelia.

Petere.

Pošli ďalej
Reštartnisa
Reštartnisa

Dávame veci do pohybu. Nakazíme ťa endorfínmi, pohybom a zdravým životným štýlom. Pod touto značkou občas píše zakladateľ, administrátor a bloger projektu Reštartnisa Petere články na tému aktívny pohyb, turistika, beh, cyklistika, zdravá životospráva a životný reštart.

Articles: 321