Restart06 Poveľkonočný reštart

Kurňa to beží. Opäť týždeň za nami a ja som sa ešte veľkonočných zlozvykov nezbavil. Ide jar a ja dúfam, že budete po veľkej noci úspešnejší ako ja. Odpíšete nejaké kilá a pripíšete kilometre. Ja si ho tentokrát musím odpustiť. Nie je sa čím chváliť.

Pomôžte nám

Sedeli sme za kompami a urobili sme opäť veľa zmien aby boli stránky restartnisa motivačnejšie, rýchlejšie, prehľadnejšie a atraktívnejšie. Budeme radi za každý tip, novú myšlienku a radu. Ten, kto prispeje hodnotnou radou, ako zmeniť/vylepšiť server Reštartnisa získa určite aj malú odmenu. Ale to už predbiehame.

Ako som prv sľúbil, tento týždeň sa na blogu povenujem trochu príčinám, prečo priberajú muži a ženy. Priznám, písalo sa mi to ľahšie, pretože som si tým celým osobne prešiel.

Zopár dobrých jedáckych tipov

Ak chcem schudnúť, musím dodržovať pitný režim, jesť pomalšie a nakladajte si menšie porcie. Väčšinou jete príliš veľa, lebo sa sústredíte na všetko ostatné a jedlo je iba katalyzátor napätia. Často by stačila voda na stole.

Doba je rýchla. A jeme príliš rýchlo. Mozog nestačí ani spracovať, že máme dosť. Spomaľte.

Ak jeme príliš veľa, je to preto, lebo si stále viac nakladáme. Aj na tanier.

Sme v strese. Ani nevnímame, že stále nekontrolovane tlačíme. Veď práca.

Nejeme pravidelne a dostávame pravidelné „hlaďáky“, najmä po práci. kde na večeru spráskame viac, ako sme zjedli za celý deň.

Príjemný týždeň

Doprajte si trochu uvoľnenia 🙂

Kardionápravník

Kardionápravník 2024

Po svojich alebo na bicykli. Rozhýbeme ťa. Nakazíme ťa endorfínom, pohybom a zdravým životným štýlom.

7 kopcov 3 jazerá 2024

ZSSK RESTART CHALLENGE

7 kopcov 3 jazerá 2024

Pozri si ciele 9. ročníka turistickej výzvy. Výhodné rodinné štartovné.

Pošli ďalej
Reštartnisa
Reštartnisa

Dávame veci do pohybu. Nakazíme ťa endorfínmi, pohybom a zdravým životným štýlom. Pod touto značkou občas píše zakladateľ, administrátor a bloger projektu Reštartnisa Petere články na tému aktívny pohyb, turistika, beh, cyklistika, zdravá životospráva a životný reštart.

Articles: 322