Videopozvánka na výlety vlakom ZSSK

Videopozvánka na výlety vlakom ZSSK

Na hrad Tematín

Výlet na Tematín z Piešťan cez Bezovec vlakom ZSSK. Samotný hrad je lepšie dostupný z Nového mesta nad Váhom, Hrádku alebo Lúky. My sme sa však rozhodli preskúmať aj Nový Zéland, Bezovec a Starú Lehotu (známu tiež z TV seriálu ako Hornú Dolnú). Ďalšia reportáž tu.

[su_youtube url=“https://youtu.be/T_Bwn8HAFOs“]

Okolo Vápennej

Cyklovláčikom „Záhoráčikom“ na  Plavecké Podhradie vlakom a bicyklom. Z Hlavnej stanice cez Zohor a Plavecké Podhradie okolo Vápennej a Plaveckého hradu na bicykli vlakom ZSSK. Celá reportáž tu.

[su_youtube url=“https://youtu.be/-1TaZ-E47y4″]

Na Čierny Váh

Na prečerpávaciu elektráreň Čierny Váh vlakom ZSSK a bicyklom. Z Liptovského Mikuláša cez Kráľovu studňu na spodnú aj hornú nádrž prečerpávacej elektrárne Čierny Váh. Tiež s odbočkou na Nemeckú. Peší i cyklovýstup je možné urobiť aj z Východnej. Hore vás čakajú úchvatné výhľady. Celá reportáž tu.

[su_youtube url=“https://youtu.be/tXN2E-24GxM“]

Na Štrbské pleso

Zubačkou a s elektrobicyklom. Tatranské električky a zubačky. Otestovali sme ako sa s nimi jazdí po Tatrách a v TEŽ s elektrobicyklom. Vyrážame so Štrby na Śtrbské pleso.

[su_youtube url=“https://youtu.be/3ZcAFMyWNxE“]

Do Tichej a Kôprovej doliny

Cyklovýlet 7 kopcov 3 jazerá 2018 do Tichej a Kôprovej doliny vlakom ZSSK z Liptovského MIkuláša cez Pribylinu a Podbanské. Neobídeme ani Kmeťov vodopád. Celá reportáž tu.

[su_youtube url=“https://youtu.be/OHKlAajHhE0″]

7 kopcov 3 jazerá 2024

ZSSK RESTART CHALLENGE

7 kopcov 3 jazerá 2024

Pozri si ciele 9. ročníka turistickej výzvy. Výhodné rodinné štartovné.

Pošli ďalej
Video
Video

Linky na zaujímavé videá a filmy, ktoré vybrala redakčná skupina pre Blog reštartnisa. Všetky videa sú embednuté zo zdroja Youtube.

Articles: 12