na Výlet vlakom zssk

Videopozvánka na výlety vlakom ZSSK

Videopozvánka na výlety vlakom ZSSK

Na hrad Tematín

Výlet na Tematín z Piešťan cez Bezovec vlakom ZSSK. Samotný hrad je lepšie dostupný z Nového mesta nad Váhom, Hrádku alebo Lúky. My sme sa však rozhodli preskúmať aj Nový Zéland, Bezovec a Starú Lehotu (známu tiež z TV seriálu ako Hornú Dolnú). Ďalšia reportáž tu.

Okolo Vápennej

Cyklovláčikom „Záhoráčikom“ na  Plavecké Podhradie vlakom a bicyklom. Z Hlavnej stanice cez Zohor a Plavecké Podhradie okolo Vápennej a Plaveckého hradu na bicykli vlakom ZSSK. Celá reportáž tu.

Na Čierny Váh

Na prečerpávaciu elektráreň Čierny Váh vlakom ZSSK a bicyklom. Z Liptovského Mikuláša cez Kráľovu studňu na spodnú aj hornú nádrž prečerpávacej elektrárne Čierny Váh. Tiež s odbočkou na Nemeckú. Peší i cyklovýstup je možné urobiť aj z Východnej. Hore vás čakajú úchvatné výhľady. Celá reportáž tu.

Na Štrbské pleso

Zubačkou a s elektrobicyklom. Tatranské električky a zubačky. Otestovali sme ako sa s nimi jazdí po Tatrách a v TEŽ s elektrobicyklom. Vyrážame so Štrby na Śtrbské pleso.

Do Tichej a Kôprovej doliny

Cyklovýlet 7 kopcov 3 jazerá 2018 do Tichej a Kôprovej doliny vlakom ZSSK z Liptovského MIkuláša cez Pribylinu a Podbanské. Neobídeme ani Kmeťov vodopád. Celá reportáž tu.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

7 kopcov 3 jazerá 2020

5. ročník turistickej výzvy pre turistov, cyklistov a rodiny s deťmi.
Propozície

Rozhýbte sa s nami

7 kopcov 3 jazerá 2020

7 kopcov 3 jazerá 2020

7 kopcov 3 jazerá 2020 ZSSK restart challenge Toto leto bude o Slovensku. O turistike, cyklistike, výletoch a o horách. Zapojte sa do jubilejného 5. ročníka turistickej výzvy. 

VIAC »
Letné Kritérium

Kardionápravník 2020

Letné kritérium 90/60 Daj cez leto 90 dní hodinu pohybu denne. Cyklista, turista, bežec, chodec? Vyber si podľa chuti. Ak to dáš, oblečieme ťa do trička Kardionápravníka. Pravidlá

VIAC »
Ďalšie články autora

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *