7 kopcov 3 jazera story

Dobrý deň z Reštartnisa, o.z.

Pred časom ste sa vďaka stiahnutiu bezplatného e-booku Prvých 7 krokov k reštartu dostali do našej databázy newslettrov. Veríme, že sme vás našimi dvoma, tromi notifikáciami príliš neotravovali. 🙂

Naše neziskové združenie Reštartni sa, o.z. sa dlhodobo angažuje v 3 oblastiach:

  • rozvoj turizmu a športovo pohybových aktivít
  • zlepšenie kvality života, najmä v súvislosti s nárastom pracovného vyťaženia, stresu a osamelosti
  • zdravší životný štýl, strava a životospráva

Okrem organizovania eventov a športových výziev venujeme tiež pozornosť rodinám s deťmi, seniorom a ľuďom s telesným postihnutím a nadváhou. BLOG Reštartnisa dnes denne navštevuje viac ako 2000 ľudí a návštevnosť stále stúpa. V sociálnych sieťach máme viac ako 7000 fanúšikov. Snažíme sa prinášať originálny obsah, rozhovory a inšpirácie pre šport, turistiku a zdravú životosprávu.

Kvôli smernici GDPR ktorej platnosť začína už o pár dní sme povinní vyžiadať si od vás súhlas so spracovaním osobných údajov.

Keďže vás nechceme zaťažovať zbytočným rozhodovaním a administratívou rozhodli sme sa urobiť to naopak.

K 18. máju (GDPR vstupuje do platnosti) všetky staré e-maily kompletne vymažeme. Už žiaden newsletter ani notifikácia. Ak máte záujem aj naďalej ostať s nami v kontakte, pripravili sme pre vás novú fotopublikáciu o priebehu 2. ročníka turistickej výzvy 7 kopcov 3 jazerá 2017. Fotopublikácia prezentuje najzaujímavejšie fotky z jednotlivých cieľov a tiež aktuálne ciele pre rok 2018. Ak si ju bezplatne stiahnete, poskytnete nám šancu informovať vás o najzaujímavejších článkoch a výzvach aj naďalej.

  • Ak nechcete dostávať ďalšie notifikácie nemusíte urobiť nič
  • Ak chcete s nami občasne emailom komunikovať aj naďalej, jednoducho si stiahnite bezplatne fotopublikáciu tu:

STIAHNUŤ FOTOPUBLIKÁCIU 7 KOPCOV 3 JAZERÁ

Ďakujeme za prejavenú dôveru

Ing. Petere Ertl
Reštartnisa, o.z.

mail: [email protected]

Pošli ďalej
Reštartnisa
Reštartnisa

Dávame veci do pohybu. Nakazíme ťa endorfínmi, pohybom a zdravým životným štýlom. Pod touto značkou občas píše zakladateľ, administrátor a bloger projektu Reštartnisa Petere články na tému aktívny pohyb, turistika, beh, cyklistika, zdravá životospráva a životný reštart.

Articles: 328