Reštartnisa je magazín o aktívnom životnom štýle a zážitkoch. Bicyklujeme, športujeme, milujeme turistiku, cestovanie a zážitky. Tiež sa staráme o zdravie a kvalitu života. 🙂 Sleduj nás. Nakazíme ťa endorfínmi, športom a zdravým životným štýlom. Sme organizátorom 7. ročníka športovej výzvy Kardionápravník a turistickej výzvy 7kopcov 3jazerá. Vyber si svoju tému:

BICYKEL I BEH I TURISTIKA I CESTOVANIE I ZDRAVIE I INŠPIRÁCIE

KARDIONÁPRAVNÍK I 7KOPCOV 3JAZERÁ

Jazdíme na bicykli a športujeme

V sekcii Bicykel nájdeš reportáže z cyklovýjazdov po Slovensku i v zahraničí, vrátane Alpských priesmykov, ktoré zdolával aj Peter Sagan na Tour de France. Množstvo tipov na MTB cyklotrasy a cyklovýlety, nielen po regiónoch Slovenska. Nepohrdneme ani mestskou skladačkou a radi vysadneme aj na ebike. Športujeme a beháme pre zdravie a radosť z endorfínov. Vo výzve Kardionápravník pravidelne zdolávame obvod zemegule alebo cestu na mesiac. Zapoj sa a my ťa rozhýbeme.

Lozíme po horách

Milujeme turistiku a hiking, aj zážitky na trailoch s výstupmi na končiare spojené. Objavujeme tie najkrajšie miesta na Slovensku i v Čechách. Turistickej výzvy 7 kopcov 3 jazerá sa každoročne účastnia tisíce turistov i rodín. Spolupracujeme s KST. Turistika na Slovensku. Nesúťažíme. Nepretekáme. Užívame si hory, adrenalín a nebo nad hlavou. Veľa cestujeme.

Na výlet vlakom ZSSK
Radi cestujeme na výlet vlakom. Spolu so ZSSK prinášame 70+ tipov na výlety vlakom po Slovensku.

Zdravie, kvalita života, inšpirácie

Ako mnohí aj my často bojujeme s nadváhou, stresom, závislosťami i športovými boľačkami a úrazmi. S lekármi, fyzioterapeutmi a odborníkmi hľadáme v sekcii zdravie riešenia na zdravý život. V sekcii Inšpirácie prinášame rozhovory so zaujímavými ľuďmi, motivačné prednášky i zamyslenia na tému kvalita života. Nie je nám jedno v akom svete žijeme.

Reštartnisa: magazín o aktívnom životnom štýle a zážitkoch. Pridaj sa k našej komunite. Reštartnisa sa s nami.

Prejsť na začiatok