Expert geniality show

Expert geniality show

Expert geniality show je vedomostná súťaž pre žiakov 5. – 9. ročníka ZŠ a všetkých typov stredných škôl. Aj naše deti sa jej zúčastnili. V tomto roku oslavuje už 15 rokov.

Gratulujeme k 15. výročiu

Súťaž Expert je výnimočná z niekoľkých dôvodov. Žiaci súťažia v dvoch súťažných témach, ktoré si vyberú zo šiestich ponúknutých. Témy zahŕňajú angličtinu, dejepis, geografiu, občiansku náuku, fyziku, biológiu, chémiu, astronómiu, logiku, šport a všeobecný prehľad. Piatakom a šiestakom ponúka Talentída dve témy, ktoré obsahujú všetky uvedené oblasti.

Pri príležitosti 15. jubilea sme pre vás pripravili sériu testov z rôznych tém a oblastí formou bezplatných kvízov. Žiadna registrácia, výsledky obratom. 10 otázok ku každej téme by ste mali zvládnuť do 10 minút. 🙂

Otestujte sa

EXPERT Mozgolamy

EXPERT Mozgolamy

Hlavolamy, rébusy, logické hádanky. Skvelý kvíz pre expertov, ktorí si myslia, že im to páli. Skúste trochu roztočiť mozgové závity.
EXPERT Od Dunaja k Tatrám

EXPERT Od Dunaja k Tatrám

Slovensko je naša krajina. Plná prírodných krás, osobností a histórie. Kvíz pre expertov, ktorí si myslia, že o Slovensku čo to vedia.
EXPERT Svetobežník

EXPERT Svetobežník

Cestujeme, spoznávame, objavujeme. Svet sa nám otvára. Kvíz pre expertov, ktorí si myslia, že už čo to o svete vedia.
EXPERT Do you speak English?

EXPERT Do you speak English?

Koľko jazykov vieš, toľkokrát si človekom. Hoci nie najpoužívanejšia, angličtina sa považuje za jeden z najdôležitejších svetových jazykov.
EXPERT Tajomstvá prírody

EXPERT Tajomstvá prírody

Fauna, flóra, podnebie, príroda. Prečo sa veci dejú ako sa dejú. Poznáte jej tajomstvá? Skúste, či patríte k Expertom na tajomstvá prírody.
EXPERT Góly Body Sekundy

EXPERT Góly Body Sekundy

Uprednostňujete pred matikou športové zápolenie? Práve prevás je určená téma Góly, Body, Sekundy. Koľko toho o športe viete?
blank

Testy a Kvízy

Vedomostné testy a kvízy o Slovensku.

Radi by ste niečo doplnili? Prihláste sa mailom alebo FB kontom.

Prejsť na začiatok