Reštartnisa na Instagrame

Sledujte nás na Instagrame a vyhrajte tričko 7 kopcov 3 jazerá

Tak nás nakoniec namotali aj na Instagram. Po prvom ostýchavom spoznávaní sa s touto sieťou sme sa rozhodli že pôjdeme popri FB aj do Instagramu. Viedlo nás k tomu presvedčenie, že Instagram obsluhuje záujmovo rovnakú ale techologicky trochu rozdielnu komunitu ako Blog alebo Facebook.

Reštartnisa na Instagrame

Na Instagrame sme okrem hlavného profilu @restartnisa spustili dva vlastné s hashtagmi #7kopcov3jazera  a #kardionápravník. Okrem toho sme sa pripojili súťažou Čarovné Slovensko na hashtag #carovneslovensko. Učíme sa s touto sieťou pracovať. Ak si myslíte, že robíme niečo zle alebo by sme to mohli robiť lepšie, budeme radi ak nám cez správu poradíte. Práve nám prišli z tlačiarne nové tričká 7 kopcov 3 jazerá. Určite vaša ochota bez odmeny neostane.

A aby sme trochu podporili aj komunitu v novom Instagrame, chceme vás pekne poprosiť, pomôžte nám to rozbehnúť. Ak ste na Instagrame a zaujíma vás čo robíme (beh, šport, turistika, cykloturistika, mtb, Slovensko, hory a príroda) podporte nás a sledujte naše kanály. Linky sú tu:

Ak nie ste na instagrame, nelámte si hlavu. Je tam len to, čo na blogu alebo FB. Len v inej forme. Ak však na instagrame ste, vašim lajkom našu prácu významne podporíte.

Radi sa tiež odmeníme

Trom z vás, ktorí začnú sledovať naše profily a kanály do konca júna venujeme tričko 7 kopcov 3 jazerá.

Ďakujeme

Petere

Redakcia Reštartnisa

Redakcia Reštartnisa

Články z redakčného stola Reštartnisa, (poväčšine informačného charakteru) na ktorom sa zvyčajne podieľa aj viac členov redakčného tímu.

Radi by ste niečo doplnili? Prihláste sa mailom alebo FB kontom.

Prejsť na začiatok

Pin It on Pinterest