Sledujte nás na Instagrame a vyhrajte tričko 7 kopcov 3 jazerá

Tak nás nakoniec namotali aj na Instagram. Po prvom ostýchavom spoznávaní sa s touto sieťou sme sa rozhodli že pôjdeme popri FB aj do Instagramu. Viedlo nás k tomu presvedčenie, že Instagram obsluhuje záujmovo rovnakú ale techologicky trochu rozdielnu komunitu ako Blog alebo Facebook.

Reštartnisa na Instagrame

Na Instagrame sme okrem hlavného profilu @restartnisa spustili dva vlastné s hashtagmi #7kopcov3jazera  a #kardionápravník. Okrem toho sme sa pripojili súťažou Čarovné Slovensko na hashtag #carovneslovensko. Učíme sa s touto sieťou pracovať. Ak si myslíte, že robíme niečo zle alebo by sme to mohli robiť lepšie, budeme radi ak nám cez správu poradíte. Práve nám prišli z tlačiarne nové tričká 7 kopcov 3 jazerá. Určite vaša ochota bez odmeny neostane.

A aby sme trochu podporili aj komunitu v novom Instagrame, chceme vás pekne poprosiť, pomôžte nám to rozbehnúť. Ak ste na Instagrame a zaujíma vás čo robíme (beh, šport, turistika, cykloturistika, mtb, Slovensko, hory a príroda) podporte nás a sledujte naše kanály. Linky sú tu:

Ak nie ste na instagrame, nelámte si hlavu. Je tam len to, čo na blogu alebo FB. Len v inej forme. Ak však na instagrame ste, vašim lajkom našu prácu významne podporíte.

Radi sa tiež odmeníme

Trom z vás, ktorí začnú sledovať naše profily a kanály do konca júna venujeme tričko 7 kopcov 3 jazerá.

Ďakujeme

Petere

Pošli ďalej
Redakcia Reštartnisa
Redakcia Reštartnisa

Články z redakčného stola Reštartnisa, (poväčšine informačného charakteru) na ktorom sa zvyčajne podieľa aj viac členov redakčného tímu.

Articles: 77