Reštartnisa na Instagrame

Sledujte nás na Instagrame a vyhrajte tričko 7 kopcov 3 jazerá

Tak nás nakoniec namotali aj na Instagram. Po prvom ostýchavom spoznávaní sa s touto sieťou sme sa rozhodli že pôjdeme popri FB aj do Instagramu. Viedlo nás k tomu presvedčenie, že Instagram obsluhuje záujmovo rovnakú ale techologicky trochu rozdielnu komunitu ako Blog alebo Facebook.

Reštartnisa na Instagrame

Na Instagrame sme okrem hlavného profilu @restartnisa spustili dva vlastné s hashtagmi #7kopcov3jazera  a #kardionápravník. Okrem toho sme sa pripojili súťažou Čarovné Slovensko na hashtag #carovneslovensko. Učíme sa s touto sieťou pracovať. Ak si myslíte, že robíme niečo zle alebo by sme to mohli robiť lepšie, budeme radi ak nám cez správu poradíte. Práve nám prišli z tlačiarne nové tričká 7 kopcov 3 jazerá. Určite vaša ochota bez odmeny neostane.

A aby sme trochu podporili aj komunitu v novom Instagrame, chceme vás pekne poprosiť, pomôžte nám to rozbehnúť. Ak ste na Instagrame a zaujíma vás čo robíme (beh, šport, turistika, cykloturistika, mtb, Slovensko, hory a príroda) podporte nás a sledujte naše kanály. Linky sú tu:

Ak nie ste na instagrame, nelámte si hlavu. Je tam len to, čo na blogu alebo FB. Len v inej forme. Ak však na instagrame ste, vašim lajkom našu prácu významne podporíte.

Radi sa tiež odmeníme

Trom z vás, ktorí začnú sledovať naše profily a kanály do konca júna venujeme tričko 7 kopcov 3 jazerá.

Ďakujeme

Petere

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

7 kopcov 3 jazerá 2020

5. ročník turistickej výzvy pre turistov, cyklistov a rodiny s deťmi.
Propozície

Rozhýbte sa s nami

7 kopcov 3 jazerá 2020

7 kopcov 3 jazerá 2020

7 kopcov 3 jazerá 2020 ZSSK restart challenge Toto leto bude o Slovensku. O turistike, cyklistike, výletoch a o horách. Zapojte sa do jubilejného 5. ročníka turistickej výzvy. 

VIAC »
Letné Kritérium

Kardionápravník 2020

Letné kritérium 90/60 Daj cez leto 90 dní hodinu pohybu denne. Cyklista, turista, bežec, chodec? Vyber si podľa chuti. Ak to dáš, oblečieme ťa do trička Kardionápravníka. Pravidlá

VIAC »
Ďalšie články autora

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *