Celebration D alebo keď to furt nevychádza

Dnes slávim svoj Celeberation day. Nemá to nič spoločné so zajtrajším sviatkom. Iba som si nebol istý, či sa dnes postavím na nohy. A priznám, nechcelo sa. Ale zvyk je železná košeľa, tak som už o šiestej večer rajdil zas na páse. ✌💪

Najhoršie je rozhodnúť sa: „Aj by sa nič nestalo keby som vynechal.“

Ale to je cesta do pekla. Treba urobiť prvý krok. Neváhať. Postaviť sa a začať sa prezliekať. Keď už si zaväzujete tenisky, viete, že niet cesty späť. Že bude opäť Happy Hour a bude opäť celebration day a prídu endorfínky. Ďalší deň, keď som zvíťazil nad svojou pasivitou, pohodlím a lenivosťou.

Celebration day

A ja by som chcel popriať celebration všetkým, ktorý dnes nehľadali zdôvodnenia a výhovorky (ani pre seba) a našli tú silu a dali si svoju HH.

Na páse je to nuda. Je to komfortnejšie. Ale vonku čas ubieha akosi lepšie. Na páse. odrátavam každú sekundu. A tak som použil reverzný prístup môjho kamaráta. Keď som sa ho totiž pýtal ako sa mohol tak vyžrať, povedal mi, že je to vec vyváženia. Rovnováhy. Stále prichádza nejaký stimul.

Furt mu to nevychádza

Žena mu naloží rezeň z ryžou, ale keď už dojedá ostáva ryža. Tak si naberie ďalší rezeň. Škoda ryže. A ostane zas rezeň. Tak si dosype zas ryže. A tak dokola.

Použil som na páse reverzný mód.

Ak si povieš, že dáš 5 a trochu spomalíš už máš 32 a to si povieš že len kiláčik a bude 38. Dve minutky do 40. To by mohlo stačiť, ale 7 km je 42. Tak ti to nedá. Ideš ďalej. Lebo už o 2 minúty naskočí na displeji 7 km a tak trochu pretiahneš a už si dve minúty pred 45 a to už potom nevzdáš. Veď vieš, že happy hour má 50 minút a navyše v playliste ide ďalšia bomba, ktorá ťa naštartuje. Proste vždy niečo nevychádza presne a potiahne ťa. A to je dobre.

A tak prichádzam zo svojim grafom i skvelým novoročným receptom

Pri behu ma hecuje aj muzika. Striedam fakt šialené žánre. Celý deň sa teším na pásovanie a rozmýšľam, čo si zas pustím. Dnes to boli dve raritky najprv moji anglickí kamaráti, ktorí ovládli vzducholoď a potom švajčiarska jódlerka a jazzmanka Ericka Stucky, ktorá s jej neprekonateľným šarmom prespievala Michaela Jacksona. 🙂

Tak sa s tými, čo dnes mali Celebration Day o mojich hudobných kamarátov podelím.

Vypočujte si na čom som dnes frčal. Ale ak ste dnes nedali HH tak si to nepúšťajte. Toto je pre šťastlivcov, ktorí dali Celebration day. 🙂

Led Zeppelin to proste istí
Michael Jacksona používam na slowdown tempo

A záverom kontrolná otázka

Viete, ktorý preslávený koňak mal v podtitule viac ako polstoročie heslo víťazstva: CELEBRATION?

Pekný deň prajem

peter

Kardionápravník

Kardionápravník 2024

Po svojich alebo na bicykli. Rozhýbeme ťa. Nakazíme ťa endorfínom, pohybom a zdravým životným štýlom.

Pošli ďalej
Reštartnisa
Reštartnisa

Dávame veci do pohybu. Nakazíme ťa endorfínmi, pohybom a zdravým životným štýlom. Pod touto značkou občas píše zakladateľ, administrátor a bloger projektu Reštartnisa Petere články na tému aktívny pohyb, turistika, beh, cyklistika, zdravá životospráva a životný reštart.

Articles: 317