Poďme na Silvestrovský beh


Priatelia, čo tak zakončiť tento rok troškou pohybu… pripojí sa niekto ku mne 31.12.2014?

http://www.starz.sk/vismo/dokumenty2.asp?id=1245 ?

Endorfíny sú úžasné a ešte úžasnejšie sú, keď sú zdieľané s niekým… čím viac nás bude, tým to bude lepšia akcia a víťazné ukončenie roka, že všetko sme zvládli, zvládame a zvládneme…

tak toto som našiel na nástenkovom pokece od Evymartinky a napriek neskutočnej svalovici z behu z minulého týždňa som nezaváhal ani sekundu a výzvu prijímam. Už sme dvaja. Odbehnem možno odchodím, ale budem mať dôvod sa cez Vianoce na beh pripravovať a tým pádom motiváciu na sebetrochu pomakať. Takže hor sa na pokec a hláste sa boys and girls.

Bežať na Silvestra a ešte k tomu niečo cez 10 kilometrov a potom mať silu zájsť si s partičkou osláviť záver starého a privítať príchod nového roka, to už chce mať trošku fyzičku. Nie, že by človek nebol schopný odbehnúť desať kilometrov, to iste nie, ale záleží aj na tom či ich chce len absolvovať alebo má za cieľ si v poslednom dni v roku, zabehnúť osobný rekord!

Na stránkach nájdete aj tréningový plán, nebojte sa. Ak to nedobehneme tak do dojdeme. Ten pocit dojsť do cieľa (hoci aj po štyroch) za to stojí.

Kardionápravník

Kardionápravník 2024

Po svojich alebo na bicykli. Rozhýbeme ťa. Nakazíme ťa endorfínom, pohybom a zdravým životným štýlom.

Pošli ďalej
Reštartnisa
Reštartnisa

Dávame veci do pohybu. Nakazíme ťa endorfínmi, pohybom a zdravým životným štýlom. Pod touto značkou občas píše zakladateľ, administrátor a bloger projektu Reštartnisa Petere články na tému aktívny pohyb, turistika, beh, cyklistika, zdravá životospráva a životný reštart.

Articles: 324