Výsledky jesennej série Kardionápravníka 2019

Výsledky jesennej série Kardionápravníka 2019

V jesennej sérii sme spolu zdolali 52 852 km

Jesennou sériou sme ukončili 3. ročník Kardionápravníka. Kardionápravník 2019 nám pomohol vykryštalizovať obsah aj formu výzvy. Čo do aktivít aj záujmu.

Čo nás teda čaká v ďalšom ročníku?

  • Kardionápravník 2020 bude opäť rozdelený na 4 série. Štartujeme už dnes zimnou sériou
  • Jednotná celoročná registrácia sa ukázala ako motivačná (po jednej sérii to nevzdať) a oveľa jednoduchšia. Ponecháme ju aj naďalej.
  • Kardionápravník bude priebežne doplňovaný malými víkendovými hecmi a výzvami, ako sme na ne od Petra Petra zvyknutí. 🙂 Slúžia na to, aby ste ani cez víkend nezaspali na gauči. Drobné výzvy budú oceňované odznakmi a inými drobnými mlsotami.
  • Medailobranie bude jedno výročné celoročné. Skúsenosť ukázala, že 4x do roka zvolávať ľudí na jedno miesto je problém.
  • Priebežné výsledky a vyhodnotenia budú prehľadnejšie a online na webe ako ste zvyknutí.
  • Diplomy, medaile a poháre budú jedny, celoročné. A kvalitnejšie. Chceme vám zavesiť na krk niečo naozaj hodnotné. Tiež pribudne množstvo ad hoc ocenení podľa vašich aktivít v priebehu roka.
  • Chceme klásť väčší dôraz na spoločné zážitky a stretnutia. Budeme sa viac zúčastňovať akcií a pretekov po celom Slovensku. Budeme hľadať miesta kade beháte, chodíte a bicyklujete. Chceme ísť za vami a informovať o vás. Budeme vám fandiť, budeme informovať o zaujímavých akciách a budeme vás podporovať. Kardionápravník je predovšetkým komunita ľudí, ktorá má rada zážitky a aktívny pohyb. 

Už sme zavesili na web nový registračný formulár na Kardionápravník 2020. Budeme radi ak sa znovu zapojíte a zachováte nám aj naďalej priateľstvo a dôveru. Informácie ešte nie sú úplné, priebežne ich dopĺňame. Pokúsime sa vás nesklamať a pripraviť vám ešte krajší ročník, s ešte lepšími cenami a akciami ako bol ten minulý.

V ktorom sme mimochodom zdolali 232 930 km. Temer 2/3 cesty na mesiac. Skvelý výkon. 

Zima štartuje. My už zapisujeme nové km. Tento rok by sme už mohli dôjsť aj na mesiac. (384 000 km) Pridáte sa k nám?  

REGISTRÁCIA 2020

Tu sú výsledky za jeseň:

Prehľadné výsledky jesennej série kardionápravníka

Chôdza, nw, turistika

Beh

Bicykel

Špeciálne ocenenia

Deti

Nesmieme zabúdať na naše zvieratká

Redakcia Reštartnisa

Redakcia Reštartnisa

Články z redakčného stola Reštartnisa, (poväčšine informačného charakteru) na ktorom sa zvyčajne podieľa aj viac členov redakčného tímu.

Radi by ste niečo doplnili? Prihláste sa mailom alebo FB kontom.

Prejsť na začiatok

Pin It on Pinterest