Bianchi Hero Challenge víťazi

S radosťou oznamujem poradie víťazov súťaže BIANCHI HERO CHALLENGE o to, kto z účastníkov dá najväčší progres úbytku váhy medzi 38 až 42 týždňom. Tu sú výsledky.

chartbianchiHCVíťaz účastník r4d4r získava tričko talianskej kultovej cyklistickej značky BIANCHI. Tesne za ním sa umiestnila Ina, ktorá mala tendenciu súťaž vyhrať, bohužiaľ nezadala výsledky za posledný týždeň. Na krásnom treťom mieste sa zúčastnil Ladko, ktorý sa podľa vlastných slov po 30 rokoch prvýkrát pohybuje v pásme pod 100 kg. Nech ti to ostane už natrvalo. 🙂

Poprosím teda víťaza – účastníka r4d4r – aby sa so mnou mailom spojil a prevzal si cenu.

Ďalšiu súťaž vypisujeme už budúci týždeň.

Tento krát sa budeme pohybovať.

Petere

Reštartnisa

Dávame veci do pohybu. Nakazíme ťa endorfínmi, pohybom a zdravým životným štýlom. Pod touto značkou občas píše zakladateľ, administrátor a bloger projektu Reštartnisa Petere články na tému aktívny pohyb, turistika, beh, cyklistika, zdravá životospráva a životný reštart.

4 komentáre na “Bianchi Hero Challenge víťazi

    1. Tričko poriešime v pondelok ak si optimista (vyberies si menšie ak si pesimista tak väčšie) budúci týždeň a už ďalšiu sobotu si ho môžeš dať na spoločnú sobotnú cykloakciu. Dostal som dnes už niekoľko fónov k akcii a priznám, zvažujeme kvôli neistému počasiu a kondícii aj skrátenú verziu na Bratislavskej hrádzi. Bližšie informácie prídu mailom v anotácii.

Radi by ste niečo doplnili? Prihláste sa mailom alebo FB kontom.

Prejsť na začiatok