TOP3 MTB trasy. Predstav nám najkrajšie cyklotrasy v tvojom okolí.

TOP3 MTBtrasy

TOP3 MTB cyklotrasy Slovenska

Reštartnisa, o.z. v spolupráci so sekciou cykloturistiky KST, Cyklo Čajka a MAYO bike vyhlasujú súťaž 

Predstav nám 3 najkrajšie cyklotrasy v tvojom okolí a vyhraj skladačku Pegas

Kto pozná trasy lepšie ako domáci cyklista?

Cieľom výzvy je predstaviť ostatným bikerom MTB cyklotrasy, ktoré najradšej jazdíš v svojom okolí. Chceme objaviť zaujímavé trasy nielen v turisticky vychytených centrách, ale najmä v menej známych regiónoch Slovenska. 

TOP3MTB cyklotrasy

Všetko čo TREBA vedieť

Reštartnisa, o.z. v spolupráci so sekciou cykloturistiky KST, Mayo bike a Cyklo Čajka vyhlasuje výzvu pre všetkých MTB bajkerov na Slovensku.

Predstav 3 najkrajšie cyklotrasy v tvojom okolí

Kto pozná terény lepšie ako domáci cyklisti? Cieľom výzvy je predstaviť ostatným bajkerom cyklotrasy ktoré najradšej jazdíš v svojom okolí. Chceme objaviť nové príležitosti nielen v turisticky vychytených centrách, ale aj v menej známych regiónoch Slovenska.

Štart: 1. 6. 2021
Ukončenie: 31. 10. 2021
Vyhodnotenie: 30. 11. 2021
Výsledky a zlosovanie cien: 6.12. 2021

Účasť vo výzve je bezplatná.

Pod článkom je nepovinná registrácia. Slúži iba na na to aby sme o tebe vedeli a boli schopní dohľadať príspevky a pre účely zlosovania. Ak sa nechceš registrovať, stačí ak nám zašleš mail s príspevkom.  Registráciou sa iba vyhneme tomu, že mail niekde zablúdi a nenájdeme ho.

Predstavte nám 3 najkrajšie MTB trasy v svojom okolí.

Na email info@restartnisa.sk nám pošli ich popis. Lokalitu, odkiaľ sa dajú traily objaviť, zopár ilustračných fotiek, resp. youtube video, GPX koordináty resp. zaznačenie trasy v mape a pár viet o tom, čím sú zaujímavé.

Informácie nám pošli na email info@restartnisa.sk. Tvoj príspevok redakčne spracujeme a zverejníme v samostatnej rubrike TOP3MTB na stránke Reštartnisa a v zapojených FB skupinách KST, TOP3MTB. 

Hodnotenie necháme z časti na bajkerskú komunitu (rating, likes) jednak na odbornú porotu cyklosekcie KST, cyklo Čajka, Mayo a Reštartnisa.

Každý môže hlasovať za jeden príspevok iba raz.

Chápeme, že určiť jeden najlepší príspevok je problém. Na konci preto vyhodnotíme 20 najlepšie hodnotených príspevkov a z nich náhodne vylosujeme jedného víťaza mestskej skladačky PEGAS.

Pre zvyšných 19 si samozrejme pripravíme ceny v podobe trička resp. cyklodoplnkov (fľaša, buffka a pod…) 🙂

Hlavná cena mestský skladací bicykel Liberty Pegas bude vylosovaná medzi 20 najlepšie hodnotenými príspevkami.

Liberty Pegas

Zvyšných 19 autorov vybratých príspevkov bude odmenených tričkami cyklosekcie 7 kopcov 3 jazerá alebo cyklodoplnkami.

Hlavnú cenu odovzdáme výhercovi osobne. Ostatné ceny zašleme buď poštou, do klubu KST, alebo si ju môžte vyzdvihnúť po predchádzajúcej dohode v Bratislave alebo na niektorom z výjazdov. Ceny pre vás uchovávame až 3 mesiace po ukončení akcie. Po tomto termíne už negarantujeme ich prevzatie.

50% váhu majú hodnotenia bajkerov a verejnosti

Rating v podobe FB lajkov a hviezdičiek na blogu a FB skupinách. Ćím lepšie a viac hodnotení tým lepšie. Každý môže hlasovať iba raz. (kontrola cez IP adresu a doménu)

50% váhu má odborná porota

hodnotiaci: cyklosekcia KST, Mayo Bike, Cyklo Čajka, Reštartnisa.

Vyberáme 20 najlepších príspevkov. Nehodnotí sa náročnosť trate, ale jej zaujímavosť a atraktivita pre MTB cykloturistiku a bikerskú komunitu.

Hodnotíme iba trasy Slovenska.

V príspevku predstav 3 trasy. Môžeš ich poslať aj postupne.

LOKALITA

Pomenuj miesto, kde sa trasy nachádzajú: mesto, pohorie, dolina, to čo trasy spája (Napr. Liptov, Orava, Dolný Kubín, Gemer, Rožňava,…) 

FOTO

ku každej trase nám pošli 3 ilustračné fotky, iba svoje (si autorom), v max. rozlíšení 1200 px do veľkosti 200 kb. Ak máš problém s kompresiou a úpravou nevadí. Zapakuj ich do zip, rar a pošli nám ich mailom alebo cez úložisko. Veľké súbory nemusia e-mailom prejsť.

VIDEO

Zverejňujeme videá uložené na youtube kanáli. Ak máš vlastné video (nie je to podmienkou), pošli nám link. 

POPIS TRASY

Zopár vetami trasu nazvi a popíš, čím je jedinečná a zaujímavá. Pravopis a štylistiku nerieš. Finálnu podobu upravia naši jazykoví korektori. Do textu nevkladaj fotky. Pred zverejnením dostaneš finálnu verziu na schválenie.

GPX TRASY

každá trasa musí byť popísaná aj koordinátmi. Ideálne GPX link, vyznačenie na mape a pod….

NIEČO O SEBE

V krátkosti sa predstav a ak chceš, zahrň medzi fotky aj jednu vlastnú, ktorú zverejníme v príspevku.

Trasy nám zašli v predpísanom formáte na e mail: info@restartnisa.sk. Obratom ti prijatie príspevku potvrdíme.

Ak príjem nepotvrdíme do 7 dní, niekde nastala chyba. Reklamuj to e-mailom. Asi zapadol medzi spamy. 🙂 Vyriešime. 

Nelám si hlavu. Ide nám o trasy. Napíš ako vieš a naši korektori to spracujú do formy príspevku. 🙂

Nezabudni čím viac informácií k trase dáš, tým viac ľudí si to prečíta. Čím originálnejšiu trasu predstavíš, tým viac zaujme a získa viac hodnotení. 🙂

Ak máš akýkoľvek dotaz, nejasnosť alebo podnet, spýtaj sa cez e-mail info@restartnisa.sk. Radi zodpovieme všetky otázky.

Ukáž ostatným kade rád jazdíš

Registrácia 

ak sa hodláš zapojiť, zaregistruj sa. Registrácia nie je povinná, slúži iba na tvoju evidenciu pre publikovanie trás a oceňovanie. Nikdy ti nepríde žiaden mail, spam a údaje neposkytneme tretej osobe. 

Registráciou zároveň prejavuješ súhlas so spracovaním osobných údajov v hore uvedenom rozsahu.

Prejsť na začiatok

Pin It on Pinterest