Najčastejšie otázky a odpovede

Jeden celoročný challenge a 4 série.

Prechádzame na ročný challenge, so štyrmi samostatnými sériami na aké sme boli zvyknutí. Čo nás k tomu viedlo?

 • Zvolávať účastníkov 4x do roka z celého Slovenska iba na medailobranie pri Bratislave je pre mnohých zaťažujúce. Namiesto toho budeme radšej organizovať častejšie stretká a akcie spojené s vyhodnotením, odovzdávaním medailí a diplomov v rôznych kútoch Slovenska tak, že medailobranie spojíme s konkrétnou akciou (súťaže, preteky, turistické výstupy, festivaly a pod…) Získate tak väčšiu motiváciu prísť a stretávať sa môžme po rôznych kútoch Slovenska.
 • Série pritom ostanú plne zachované. 4x do roka s diplomami, medailami i cenami. 🙂
 • Zjednodušíme registráciu. Nebude treba sa 4x do roka registrovať. Zaregistrujete sa raz a bude to platiť celý rok. Nebudete musieť stále riešiť nové prihlasovacie údaje a heslá.
 • Pre skalných to bude lacnejšie. Namiesto 4 sérií po 5 € vám ponúkame jednu sériu grátis. tzn ročné uvádzacie štartovné 15 €. Sľubujeme si od toho, že vás motivujeme k účasti aj vtedy, ak máte chuť vysadiť a nepokračovať. Ak vám však naďalej vyhovuje iba kvartálna báza (jedna séria) kľudne sa môžte prihlásiť aj po starom. 🙂
 • Vyhodnotenia sa zhustia na mesačné, každý mesiac. každý štvrťrok budeme hodnotiť najlepšie výsledky v tabuľke a budeme sledovať ročný vývoj aktivít každého člena. Hlavne tak budeme schopní sledovať svoj celoročný progres.

Bude to jednoduchšie, lacnejšie a veríme že oveľa motivačnejšie. Najmä sa však vytvorí priestor na osobné stretnutia a spoločné športové aktivity.

Na konci roka zorganizujeme s gulášom výročné oficiálne medailobranie s tými najbožskejšími ceremóniami, na ktoré určite všetci radi prídete. 🙂

Rozdeľujeme kategórie beh, chôdza a cyklistika, lyže

 1. Každý účastník dostane účastnícky diplom s počtom zvládnutých km.
 2. Každý účastník, ktorý úspešne v termíne zdolá
  – po svojich (beh, turistika, nw) 200 km,
  – na bicykli, na bežkách 400 km,
  získa medailu.
 3. Výsledky sa započítavajú do celoročného hodnotenia.

Adidas Boosty a ostatné vecné ceny ostávajú 🙂

 1. Opäť losujeme 5 tenisiek Adidas s Boost technologiou. Spomedzi všetkých bežcov, ktorý splnia základný cieľ dať v teniskách 200 km.
 2. 5 cyklistov, ktorí splnia limit, oceníme športovými slnečnými okuliarmi
 3. 2 cyklisti získajú navyše zadné LED blikačky s LED podsvietením
 1. Vyplňte registračný formulár na tejto stránke (nižšie).
 2. Registračný a štartovný poplatok 15 € uhraďte bankovým prevodom s vašim menom na číslo účtu FIO banka SK0783300000002000981151.
 3. Ak sa chcete zúčastniť predsa len iba zimnej série, uveďte to do poznámky a uhraďte obvyklých 5€.
 4. Rodiny s deťmi platia iba jedno štartovné. Seniori a ZŤP štartovné neplatia.
 5. Ak ste prispeli 2% na chod našho neziskového združenia Reštartnisa, neplaťte nič. Iba do poznámky napíšte 2%. Ďakujeme Vám.
 6. Ak sa prihlasujete s deťmi/ako rodina uveďte do poznámky ich mená kvôli evidencii, diplomom a zlosovaniu cien. ZŤP a penzisti do poznámky iba uvedú heslo senior.
 7. Zapojte sa do FB skupiny kardio nápravník v ktorej vkladáte fotky a komunikujete s ostatnými účastníkmi. Skupina je uzavretá. 🙂